Kasa na ianomianki

На 1 януари 2015 г. в апартамента попадат и други разпоредби, които добре разширяват обхвата на хората, които водят икономическа кампания, които ще подлежат на задължителни записи в касата posnet bingo hs ej. От последния фактор много жени ще трябва да си купят касов апарат. За съжаление, това е същият млад разход. Тъй като продавачите на касови апарати са добре наясно, че няма смисъл да купуват цени, те ще намерят купувачи, всъщност няма да унищожат цените. Така че можете да видите високите разходи за инвеститорите, които купуват касови апарати. Знаете ли обаче, че предприемачите, които го купуват за първи път, могат да създадат възстановяване за закупуването на касов апарат?

В съответствие с чл. 111 раздел 4 души, които започват да записват покупки и дължими суми за данък върху фискалната сума, могат да приспадат от данъка разходите, направени за покупката на всеки касов апарат, в размер на 90% от стойността му, но не повече от 700 PLN.Какво трябва да направите, за да получите възстановяване на покупка в касов апарат? Данъкоплатецът в тази точка трябва да представи писмено уведомление, в което ще информира за стойността на закупените касови апарати. Те са обвързани с ръководителя на съответната данъчна служба. Трябва да направя същото, преди да запиша стоките, продадени в касата, което работи. Не забравяйте, че ако превишим това време, няма да получим възстановяване, така че следете времето. Нека споменем и това, че ако бяхме само един касов апарат, не е необходимо да го предлагаме в отделен формуляр - достатъчно е да го постигнем във формуляра относно уведомяването за мястото на инсталиране на касов апарат. Това може да е очевидно, но си струва да се помни, че основа за възстановяване на пари за закупуване на касов апарат ще бъде разписка (или друго доказателство за покупка. Да го оставим.Как изглежда проблемът с възстановяването на покупката на касов апарат при успеха на плащане на ДДС? Нека отбележим, че данъкоплатците по ДДС са склонни да уреждат покупката на касов апарат само в договори за ДДС за периода, в който са започнали да записват продажби с фискална сума. Данъкоплатецът по ДДС, когато е покрит месечно, може да разчита на 25% (макар и не много от 175 PLN от данъка, даден по сметката в случаите, когато има надвишение на дължимия данък върху дължимия. При идентична ситуация, данъкоплатец на данък върху данъка, припокриващ се на тримесечна база, може да очаква 50% от сумата да бъде търгувана, а не над 350 PLN.